47

Gmina Czerwonak

Restauracja OSKOMA

Kalendarium

Restauracja OSKOMA

Oskoma Trzaskowo to niepowtarzalne miejsce w powiecie poznańskim. Położone 20 kilometrów od zgiełku miasta Poznania, zachwyca swoją ciszą i bliskością natury. Pole golfowe, restauracja, relaks.

Golf to dyscyplina sportu uchodząca w Polsce za elitarną. To wielki błąd. W Czechach dla przykładu jest to sport rodzinny i wielopokoleniowy.

W Trzaskowie 9-cio dołkowe pole jest doskonałym miejscem dla początkujących i ciekawym wyzwaniem dla zaawansowanych golfistów. Zdecydowanym atutem i powodem do satysfakcji właścicieli jest fakt, że obiekt posiada jedną z najpiękniejszych akademii golfa na terenie całej Polski. Tu nie ma obaw – można zjawić się po raz pierwszy jak i będąc na różnym poziomie zaawansowania gry w golfa.

Panuje tu rodzinna atmosfera, dzięki czemu każdy znajdzie swoje miejsce i poczuje się jak w domu. Instruktorzy pomogą każdemu zagłębić się w tajniki golfowych rozgrywek oraz rozbudzić entuzjazm w każdej kolejnej rozgrywce.

Oskoma Trzaskowo to nie tylko pole golfowe, ale także rozbudowane zaplecze restauracyjne i rekreacyjne, w którym można zregenerować siły po stresującym dniu.

Godziny otwarcia

Czwartek – niedziela: 12.00 – 22.00

 

Kontakt

Restauracja OSKOMA

ul. Golfowa 4,
62-005 Trzaskowo
Tel.: 538 329 488

www.oskomagolf.pl

Pozostałe miejsca na szlaku