Poznańskie Targi Piwne

Kalendarium
Dodano: 23.11.2023

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

Podczas Targów Piwnych świetnie bawią się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Organizatorzy zapewniają możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą.

Targi to także niezwykli ludzie – piwowarzy domowi i profesjonalni, birofile, blogerzy i wszyscy ci, którzy po prostu kochają dobre piwo. To okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego!

Street Food Spot

Ponieważ piwo wzmaga apetyt, w 2017 roku po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się połączyć siły z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i rozszerzyć Poznańskie Targi Piwne o drugą, odbywającą się w tym samy czasie imprezę – Street Food Spot. To wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników jedzenia wśród miejskiego zgiełku.

Harmonogram wydarzenia dostępny na stronie organizatora.

źródło: targipiwne.pl

Zobacz również