Rokietnica zaprasza na Rumpuć
Piętnasty RUMPUĆ znowu „po staremu”. 3 września Rokietnica zaprasza Wielkopolan na rumpuć (wydarzenie plenerowe), które po trudnych latach pandemii wraca w znanej i lubianej formule. „Po staremu” oznacza klimat, do jakiego wszyscy byli przyzwyczajeni – imprezy otwartej, kolorowej i bogatej w atrakcje, ze sceną, na której już od południa będziemy mieli szansę podziwiać prezentacje lokalnych […]