45

Gmina Mosina

Cukiernia Hanna Piskorska

Kalendarium

Cukiernia Hanna Piskorska

Wszystko zaczęło się w 1992 roku w Mosinie pod Poznaniem od produkcji lodów rzemieślniczych. Niecały rok później Hanna Piskorska uruchomiła pracownię cukierniczą i rozpoczęła produkcję ciast. W 1994 roku powstała pierwsza cukiernia firmowa.

Dynamiczny rozwój i sukces na poznańskiej arenie to wytrwałość, konsekwencja, dbanie o jakość i pasja właścicielki.

Dziś pod marką H.P. Cukiernia działa 6 sklepów własnych ulokowanych na terenie Poznania.

Warto zauważyć, że ciągle rosnące potrzeby konsumentów zaowocowały uruchomieniem w 2002 roku kolejnej rodzinnej firmy – „Piekarni Natura” – to też ważny punkt na szlaku kulinarnym.

W ofercie H.P Cukiernia można znaleźć domowe ciasta, ale także bardzo wyszukane torty weselne, okolicznościowe, czy dziecięce. Można również zamówić torty z fotografiami i ilustracjami nadrukowywanymi bezpośrednio na torcie, przy zastosowaniu innowacyjnej metody pozwalającej na wysokojakościowe odzwierciedlenie danej grafiki.

Cukiernia oferuje też ciastka bankietowe oraz domowe ciasta i ciasteczka oparte na tradycyjnych recepturach i przygotowywane przy użyciu naturalnych składników.  Jest też tradycyjny przysmak poznaniaków – rogale świętomarcińskie produkowane z certyfikatem Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. Dla tych, którzy uważają na swoje sylwetki czeka „Kącik Zdrowych Słodkości”, zawierający produkty zdrowe i fit.

Cukierni w powiecie poznańskim jest bardzo dużo. Marka tej cukierni zdecydowanie się wyróżnia.

Hanna Piskorska Cukiernia – polecamy !

Kontakt

Cukiernia Hanna Piskorska

ul. Dworcowa 12,

62-050 Mosina

Tel.: 61 8 191 396

 

www.cukiernia-piskorska.pl

Pozostałe miejsca na szlaku