17

Gmina Kostrzyn

Sezony. Restauracja i Hotel

Wideo
Kalendarium

Sezony. Restauracja i Hotel

SEZONY powstały z przywiązania do natury i miłości do potraw, które pobudzają wszystkie zmysły. Nazwa i charakter znajdują źródło w zmienności pór roku i oddziaływaniu przyrody na życie człowieka.

Kuchnia, jaką znajdujemy w Sezonach, oparta jest na filozofii nierozerwalności człowieka z naturą i cyklem zmieniających się pór roku. Dlatego każdego dnia szef kuchni korzysta ze świeżych, sezonowych produktów i prezentuje je Gościom na talerzu w nowych, często zaskakujących odsłonach. Restauracja Sezony tworzona jest z pasją i radością, którym towarzyszy najwyższa dbałość o dobry nastrój i najwyższa jakość obsługi.

To, co najważniejsze dla właścicieli obiektu, to spełnianie marzeń gości  – marzeń o niewymuszonym celebrowaniu posiłków.

SEZONY poza ofertą dla gości indywidualnych doskonale spełniają rolę miejsca na organizację uroczystości rodzinnych, podczas których goście mogą się cieszyć wykwintnym, dopracowanym menu, pięknymi wnętrzami oraz spokojem otaczającej natury. Sezony to także idealne miejsce do prowadzenia działań biznesowych poza sztywnymi ramami biura, bez korporacyjnego zgiełku i pośpiechu.

A to wszystko w dogodnej lokalizacji, zaledwie 15 minut od Poznania, 1 kilometr od zjazdu z drogi ekspresowej S5.

Polecamy. Warto tam zajechać.

 

Godziny otwarcia

od poniedziałku do soboty od 13.00- 22.00
w niedziele od 13.00 do 20.00

Kontakt

Sezony. Restauracja i Hotel

Ul. Topolowa 25
62-025 Trzek

Tel. +48 61 10 10 417

sezony@sezony.pl

www.sezony.pl

Pozostałe miejsca na szlaku