65

Gmina Kórnik

Restauracja EATALIA

Kalendarium

Restauracja Eatalia Food & Wine

Restauracja powstała z miłości jej właścicieli do sztuki kulinarnej i atmosfery słonecznej Italii. Od początku funkcjonowania szef kuchni dużą uwagę skierował na dobór najlepszych składników i selekcję smaków. W ten sposób powstawała karta, w której do dzisiaj znaleźć można dania, które cieszą się niezmiennym powodzeniem. Wyjątkowej jakości wołowina, ekologiczny drób, indywidualnie wybrane owoce morza uzupełnione smacznymi, regionalnymi i sezonowymi dodatkami to podstawa oferty Eatalii.

W kuchni tej restauracji nie stosuje się żadnych sztucznych składników, glutaminianu sodu, konserwantów, rosołków, posypek etc. Podstawą wszystkich potraw są produkty najwyższej jakości w dużej części specjalnie sprowadzane z Włoch. Goście znajdą tu specjalnej jakości mięso wołowe, selekcję najwyższej próby serów – w tym legendarny Grana Padano, niepowtarzalne pomidory San Marzano, które porastają zbocza Wezuwiusza.

Eatalia Kamionki to restauracja rodzinna, w której atmosferę włoskiego domu pełnego rozmów, uśmiechu i pasji z dodatkiem polskiej gościnności są podstawą ideową działalności. Niepowtarzalny klimat i znakomite smaki nie pozwalają zapomnieć o tym smakowitym miejscu na trasie szlaku kulinarnego powiatu poznańskiego.

Warto jeszcze dodać, że w lokalu znajduje się kącik dla dzieci, a w weekendy pociechami zajmują się specjalne animatorki. Dość często w  weekendy goście mogą  umilić sobie czas muzyką na żywo.

Zapraszamy  i polecamy.

Buon apetito.

Godziny otwarcia:

Poniedziałki – Czwartki: 12:00-21:00
Piątki – Soboty: 12:00-22:00
Niedziele: 12:00-21:00

Kontakt

Restauracja Eatalia Food & Wine
ul. Poznańska 117,
62-023 Kamionki

Tel.: 61/819-80-81
Tel.:570 945 768
Manager Restauracji
Tel.:783 783 438

www.restauracjaeatalia.pl

email: info@restauracjaeatalia.pl

Pozostałe miejsca na szlaku