50

Gmina Dopiewo

Strefa Zdrowia

Kalendarium

Strefa Zdrowia

Strefę Zdrowia można znaleźć w skórzewskiej Galerii Mallwowa.
Strefa Zdrowia łączy w sobie różne funkcje:
• sklepu z ekologicznymi i regionalnymi produktami,
• zielarni, w której klienci mogą zasięgnąć indywidualnych, cennych rad dietetyka,
• lokalnej kuchni do produkcji dań oraz dodatków do dań na wynos
• e-sklepu.
Na sklepowych półkach Strefy znaleźć można świeże warzywa, produkty wegetariańskie, bezglutenowe, suplementy diety, zioła, naturalne certyfikowane kosmetyki oraz naturalne środki czystości. Najważniejszą działalnością z punktu widzenia pomysłu na prowadzenie firmy pozostaje jednak produkcja dań z własnej kuchni oraz dodatków do potraw na wynos.
Pomysłodawczynią Strefy Zdrowia jest Magdalena Jagiełka, która stara się łączyć biznes z zamiłowaniem do zdrowej i dobrej kuchni ze znajomością zagadnień dotyczących odżywiania.
W jednym z wywiadów powiedziała, że „…Wpływ jedzenia na funkcjonowanie organizmu to temat, który od dawna znajdował się w kręgu moich zainteresowań. Chciałam, aby osoby, które świadomie wybierają to, co wkładają do swojego garnka, mogły znaleźć całą gamę produktów w jednym miejscu. Zależy mi również na promowaniu dobrego smaku, naturalnych, tradycyjnych i lokalnych produktów.”
Na stronie Strefy Zdrowia czytamy między innymi, że „… Powstaliśmy z wiary w to, że właściwe odżywianie i styl życia, poprawiają samopoczucie, kondycję i co najważniejsze, zdrowie. Jest jednocześnie najlepszą inwestycją na przyszłość – zdrowia nie kupisz, dlatego warto o nie zadbać.”
Nie testuj zdrowia, jedz naturalnie!
Przyroda jest lekarstwem na wszelkie dolegliwości!
Strefa Zdrowia w praktyce jest swoistym połączeniem apteki i delikatesów spożywczych. W tym miejscu dobrze wypełnia się wskazanie Hipokratesa „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.
Strefa Zdrowia jest także członkiem sieci Nasze Kulinarne Dziedzictwo.
Zdecydowanie polecamy to miejsce i e-sklep na naszym powiatowym szlaku kulinarnym.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota: 8.00 – 21.00
Niedziela: 10.00 – 19.00

 

Kontakt

Strefa Zdrowia

Galeria Mallwowa
ul. Malwowa 162,
60-161 Skórzewo
Tel.: 61 224 58 88
Kom.: 882 106 103
E-mail: sklep@strefa-zdrowia.eu

www.strefa-zdrowia.eu

Pozostałe miejsca na szlaku