51

Gmina Komorniki

„WIRENKA” – Produkcja i Rozlewnia Wód

Kalendarium

„WIRENKA” – Produkcja i Rozlewnia Wód

 

„Dobra woda, zdrowia doda!”; „Pij źródlaną, czystą wodę!”; „Wodę pijesz, lepiej żyjesz!”

… pod takimi i podobnymi hasłami każdy powinien się podpisać. Ale wiadomo, że woda wodzie nierówna.

WIRENKA to woda źródlana o niskiej zawartości sodu, pochodząca z serca Wielkopolski. Czerpana jest z poziomu mioceńskiego (ponad 80 metrów głębokości) – z ujęcia zlokalizowanego na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Ta woda warta jest polecania!

Po procesach napowietrzania, odżelaziania i mikrofiltracji trafia do butelek.

W jednym litrze znajduje się ok. 400 mg składników mineralnych bogatych przede wszystkim w aniony: wodorowęglanowy i siarczanowy oraz kationy: wapniowy, magnezowy, sodowy i potasowy.

Woda Premium to wizytówka tej marki. Aby podkreślić jej jakość i naturalność jest sprzedawana wyłącznie w małych szklanych butelkach z wyróżniającą etykietą. Woda dostępna jest w postaci gazowanej i niegazowanej.

Woda źródlana – dzięki swojemu delikatnemu smakowi, niskiej mineralizacji, obniżonej zawartości sodu oraz pierwotnej czystości nie tylko doskonale gasi pragnienie, jest też odpowiednia do picia na co dzień dla każdego, niezależnie od wieku, czy staniu zdrowia. Woda dostępna jest w postaci gazowanej i niegazowanej.

W ofercie firmy znajdują się również gazowane napoje smakowe, na bazie cukru, które powstają w oparciu o oryginalne, ponad czterdziestoletnie receptury założyciela Zakładu.

Firma WIRENKA w Komornikach działa od sierpnia 1999 roku – początki działalności sięgają jednak roku 1977, kiedy zakład powstał jako mała firma rodzinna.

Sprzedaż detaliczna prowadzona jest w siedzibie firmy w Komornikach przy ul. Fabianowskiej 97 oraz w wybranych sklepach na terenie Poznania.

Ważne.
Znaczący udział wody sprzedawany jest  w szklanych opakowaniach.

Pijcie wodę, pijcie pijcie wodę… na naszym kulinarnym szlaku.

Godziny otwarcia

Sprzedaż hurtowa i detaliczna:
Poniedziałek: 8.00 – 16.00
Wtorek – piątek: 8.00 – 14.00 (01.11 – 30.04)
Sobota: 8.00 – 12.00 (01.05 – 31.10)

Kontakt

„WIRENKA” – Produkcja i Rozlewnia Wód

ul. Fabianowska 97,
62-052 Komorniki
Tel.: +48 61 810 85 71
E-mail: biuro@wirenka.pl

www.wirenka.pl

Pozostałe miejsca na szlaku