22

Gmina Swarzędz

PiwoŻyczalnia

Kalendarium

PiwoŻyczalnia

Na wstępie chciałoby się rzec – czego to ludzie nie wymyślą.
Czasami zaskakują nas różne pomysły. Dziwimy się, uśmiechamy, szokuje nas coś.

Właściciel prowadzonej od 1991 roku wypożyczalni video i DVD w Swarzędzu postanowił połączyć z filmami swoją pasję browarniczą i sympatię do piwa. W ciągu kilku lat zbudował ofertę ponad 300 polskich kraftowych trunków z pianką. Piwa regionalne i rzemieślnicze… bezustannie pojawiają się kolejne.
To zdecydowanie jedyny taki punkt w Wielkopolsce.
Ofertę wzbogacają też wina morawskie i polskie oraz miody pitne.
W głównej ofercie punktu znajdziemy ponad 8000 tytułów filmowych. Duży wybór filmów DVD i BLUE RAY. Pomimo szerokiej dostępności oferty internetowej nic nie zastąpi rozmowy i wyboru pod okiem prawdziwego pasjonata kina. Jak przyjemnie jest porozmawiać o filmach i o piwie. Można tam spędzić mnóstwo czasu, choć trunek przyjdzie nam skonsumować dopiero w wygodnym fotelu przy ulubionym filmie lub podczas spotkania z przyjaciółmi.

Prezentacja dostępnych piw prowadzona jest na facebooku – choć jak informuje nas właściciel – trochę po omacku. Jest się jednak czym chwalić, bo rodzajów piwa do omówienia jest zatrzęsienie.

Piwożyczalnia wciąż uzupełnia swój asortyment i swoją wiedzę na tematy browarnicze. Swoją przygodę z piwem traktuje niezwykle poważnie. Jest to pasja czasochłonna, ale niezwykle wdzięczna.

Piwożyczalnia otwarta jest na nowe wyzwania, na życzenia klientów i w ogóle można sobie coś nowego za-życzyć.
Bo to przecież PIWO-ŻYCZALNIA.
Mocny pomysł na szlaku kulinarnym.

Godziny otwarcia

W dni robocze od 16.00 do 21.00,
W sob. ndz. i święta od 14.00 do 21.00
Kontakt

PiwoŻyczalnia

ul. Piaskowa 2
Swarzędz

tel: 61 818 58 85

Facebook

Pozostałe miejsca na szlaku