18

Gmina Tarnowo Podgórne

Stara Wozownia

Wideo
Kalendarium

Stara Wozownia

„Lokal z charakterystycznym stylem i klimatem, gdzie drewno połączone jest z cegłą; restauracja z pomysłem i z wizją; jedzenie w dobrym wydaniu i w doskonałym smaku” … takie opinie pozostawiają goście, którzy odwiedzili miejsce.

Restauracja znajduje się w pobliżu Jeziora Lusowskiego i otaczających je lasów.

Menu zbudowane jest na daniach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej zmieniających się co tydzień. Tutaj każdy dzień jest inny!

Sezonowo znajdziemy tu chłodnik litewski z jajkiem; sałatkę truskawkową z serem pleśniowym, z kurczakiem i kalarepą w sosie miodowo – winnym; pieczonego łososia z truskawkami i parmezanem, podanego z młodymi ziemniakami; czerwoną polędwiczkę wieprzową, duszoną w czerwonym winie i podawaną z młodymi ziemniakami, w szałwii i młodym kalafiorem; zupę borowikową …

Smakowitości same!

Możemy też czasami trafić na spotkanie tematyczne „Kuchnie Świata”, prezentujące potrawy danego kraju.

Stara Wozownia to nie tylko restauracja. Możliwa jest tu jazda konna – w tym jej nauka, przejażdżki na kucykach dla dzieci, przejażdżki bryczką i inne atrakcje.

Jest to też znakomity przystanek dla rowerzystów korzystających z malowniczych tras w Lusowie i uprawiających bardzo aktywny styl życia.

Stara Wozownia to także wyborne miejsce na rodzinne uroczystości. Można tu spędzić niezapomniane chwile, odprężając się i nie martwiąc o szczegóły organizacyjne, które na siebie bierze doświadczona załoga obiektu.

Polecamy ten przystanek na kulinarnym szlaku!

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 12.00 – 21.00

UWAGA !
Dostępna oferta na wynos i z dowozem.

Kontakt

Stara Wozownia

ul. Nowa 37,

62-080 Lusowo

tel.: 61 896 32 72

biuro@starawozownia.pl

 

www.starawozownia.pl

Pozostałe miejsca na szlaku