53

Gmina Puszczykowo

TASTE_it restauracja – HOT_elarnia

Wideo
Kalendarium

TASTE_it restauracja – HOT_elarnia

 

HOT_elarnia to jedyny w swoim rodzaju kompleks wypoczynkowy położony w podpoznańskim Puszczykowie – stylowy hotel butikowy, luksusowe SPA, urzekająca smakami i aromatami restauracja TASTE_it. Miejsce o wyjątkowej architekturze, zaprojektowane z wielką miłością do nowoczesnego designu. Bartosz Konieczny – architekt obu obiektów, w swoich projektach połączył niekonwencjonalnie polskie tradycje, z nowatorskimi inspiracjami, tworząc eklektyczną, a zarazem spójną całość.
Połączone elementy tego kompleksu tworzą wypoczynkowy raj koło Poznania i to …. zdecydowanie inny niż typowe hotele w Wielkopolsce.

Restauracja TASTE_it to prawdziwe wyzwanie rzucone tradycji.
Gotowanie również może być sztuką, co udowadniają kucharze restauracji. Od wykorzystania najwyższej jakości, świeżych składników, przez wykwintne kompozycje smaków i zapachów, po misterne i piękne aranżacje podania – dokładają wszelkich starań, aby serwowane posiłki były ucztą dla wszystkich zmysłów.
Restauracja zapewnia komfortową przestrzeń do prywatnych, jak i zawodowych spotkań. Codziennie można tu odbyć biznesową kolację lub obiad. Właściciele zadbali o każdy szczegół wystroju tego miejsca. Jakość kuchni to najważniejsze. Nowe dania inspirowane tradycją lokalną i regionalną. Także wyróżniające je nowatorstwo.
W niecodziennym menu restauracji TASTE_it znaleźć można nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych i czerpiące z bogactwa składników sezonowych.
Podkreślenia warte jest też piękne, designerskie wnętrze restauracji.
Lokal ma również możliwość organizowania imprez zamkniętych – zarówno firmowych jak i rodzinnych.
Obiekt znajduje się tylko kilkanaście kilometrów od Poznania, co pozwala na szybki dojazd. Umiejscowienie zaś w zalesionej okolicy, w bliskim sąsiedztwie przyrody, czyni restaurację, jak i cały obiekt hotelowy, wyjątkowym zaciszem.
To miejsce ze szczególnym akcentem polecamy na naszym kulinarnym szlaku.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – środa: 14:00 – 19:00
Czwartek – piątek: 15:00 – 21:00
Sobota: 13:00 – 21:00
Niedziela: 13:00 – 20:00
Kontakt

HOT_elarnia HOTEL i SPA

ul. Morenowa 33,
62-040 Puszczykowo
Tel.: 61 898 37 80

www.hotelarnia.pl

Pozostałe miejsca na szlaku