20

Gmina Pobiedziska

Siedem Drzew

Wideo
Kalendarium

Siedem Drzew

Kraina niezwykła.
Cisza, natury czar, spokoju moc i dzikość przyrody w Dolinie Cybiny.

Architektura budynku i tysiące detali tworzące unikatowy klimat miejsca, są wyrazem szacunku dla historii i spuścizny Wielkopolski, ale także Śląska i Pomorza.
W przesłaniu właścicieli obiektu czytamy: „Niemal każdy mebel czy przedmiot opowiada tu własną, intrygującą historię. Znikają karczmy, młyny, kuźnie i wiatraki, dworki i stajnie, a ślady przeszłości zaciera czas. Uratowaliśmy jednak setki fragmentów bezpowrotnie niszczejących obiektów, ocalając je od zapomnienia. Połączone z nowoczesnymi elementami wystroju, zyskały nowe życie i po dziś dzień mogą tworzyć dla Państwa przestrzeń pełną magii minionych lat”.
To miejsce to nie tylko oryginalne zabudowania i wyjątkowy Park Botaniczny. To unikalny Obiekt na skalę ogólnopolską. To historia wielu pokoleń rodziny Sękowskich.
Jeszcze 60 lat temu w miejscu Siedmiu Drzew znajdowała się jedynie piaszczysta górka.
Dziś Restauracja, Gościniec i Park Botaniczny przyciągają tysiące Gości z całej Polski, a także z zagranicy.

Restauracja Siedem Drzew to przede wszystkim kuchnia prawdziwa: oparta na regionalnych ziołach i kwiatach z własnego ogrodu, skomponowana ze świeżych składników. Spotkanie z kuchnią to również kulinarna podróż w czasie. Wskrzeszane są zapomniane potrawy, które przybierają nowe życie.
W kuchni Siedmiu Drzew odnajdziemy zapomniane smaki zaczerpnięte prosto z babcinych receptur, ale także eleganckie dania, przygotowane na bazie sezonowych i lokalnych składników.
Siedem Drzew to miejsce zarówno na indywidualne wyprawy jak i uroczystości rodzinne, firmowe…
Siedem Drzew czaruje o każdej porze roku!
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota: 12.00 – 21.00
Niedziela: 12.00 – 20.00

UWAGA !
Dostępna oferta na wynos i z dowozem.

Kontakt

Siedem Drzew

ul. Krótka 24,

62-007 Biskupice Wlkp.

Restauracja: +48 537 025 974

Gościniec: +48 664 912 316

www.siedemdrzew.pl

Pozostałe miejsca na szlaku