16

Gmina Tarnowo Podgórne

Pałac Jaśminowy

Wideo
Kalendarium

Pałac Jaśminowy

Pałac Jaśminowy to obiekt stworzony z  pasją przez Danutę i Marka Kucembów – zupełnie od podstaw, z  niszczejącego skrawka ziemi powstało piękne, klimatyczne miejsce spotkań. Przedsięwzięcie zaowocowało czymś więcej niż tylko przestrzenią do organizacji imprez, wesel czy konferencji. Wszyscy odwiedzający goście są tu bowiem przyjmowani jak w domu – w ciepłej i rodzinnej atmosferze, w miejscu, gdzie czas płynie jakby wolniej i… zdecydowanie szczęśliwiej. Właśnie dlatego rodzą się tu tak piękne wspomnienia!

Pałac Jaśminowy czaruje już od samego wejścia, a wokół rozciąga się bajkowy ogród. Na gości czekają złota sala Jaśminowa, w której można organizować uroczystość nawet na 300 osób i srebrna sala Szafranowa oraz elegancka i kameralna Komnata Smaku, czyli pałacowa restauracja z tarasem. Przytulna, ze starannie skomponowanym menu bazującym na lokalnych produktach, jest zawsze otwarta  dla indywidualnych gości bez względu na wesela czy inne wydarzenia.

Na ceniących sobie bliskość natury i prostotę czeka natomiast Chata Grillowa znajdująca się w najbardziej malowniczym zakątku ogrodu Pałacu Jaśminowego. Otoczona jest piękną zielenią, kwiatami, a także małą rzeczką z uroczą, kamienną kaskadą. Roztacza się z niej widok na staw, pałacowy taras i kolorowy plac zabaw. Oczarowuje otoczeniem oraz niezobowiązującym i wyjątkowo przytulnym, wiejskim, drewnianym wnętrzem. Tutaj serwowane są aromatyczne dania z pieca i grilla, a na deser lody rzemieślnicze.

Danuta i Marek stworzyli w Batorowie mały raj. Wszystkim poszukiwaczom doznań kulinarnych w otoczeniu pięknej natury polecamy szczególnie to miejsce na szlaku kulinarnym.

W letniej edycji Restaurant Week Polska 2020 Pałac Jaśminowy otrzymał II miejsce za najlepszą restaurację w plebiscycie Gości w rejonie Wielkopolski oraz 2 wyróżnienia – w kategorii najpopularniejsza restauracja oraz najlepsza atmosfera.

Godziny otwarcia

Restauracja Komnata Smaku
Wtorek – niedziela: 12:00 – 19:00

Chata Grillowa
Sobota – niedziela: 12:00 – 19:00

 

UWAGA !
Dostępna oferta na wynos i z dowozem.

Kontakt

Pałac Jaśminowy

ul. Zakrzewska 15

62-080 Batorowo

tel.: 605 784 458

e-mail: restauracja@komnatasmaku.pl

www.palacjasminowy.pl

Pozostałe miejsca na szlaku