60

Gmina Stęszew

Festiwal Dyni w Deli Parku

Wideo
Kalendarium

Festiwal Dyni to wydarzenie, dzięki któremu zarówno dzieci, jak i dorośli mogą poznać kulinarne specjały stworzone z dyni. Podczas tego święta Park ustrojony jest niezliczoną ilością dyń i goszczą w nim wystawcy z rękodziełem i lokalnymi wyrobami. Co roku jesienna sceneria festiwalu uświetniana jest przez Gościa Specjalnego, którego kunszt i talent kulinarny zyskały uznanie szerokiej gamy odbiorców. Festiwal Dyni to idealna okazja do spędzenia czasu rodzinnie w kreatywny i pełen radości sposób, przy akompaniamencie jesiennych barw. Gościem specjalnym w roku 2021 będzie Karol Okrasa!

DELI Park, to doskonałe miejsce na wypoczynek i zabawę. Na powierzchni 65 000 m2 zgromadzono wiele wspaniałych atrakcji, takich jak: prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, interaktywne place zabaw, Park Miniatur, Mini Zoo, Mini Park Linowy, plac zabaw Krokodyl, kreatywna piaskownica oraz pierwsza w Polsce Podniebna Eko-Wioska!

Z myślą o dzieciach i młodzieży uczącej się, w Parku stworzono trzy sektory tematyczne łączące świetną zabawę z elementami edukacyjnymi.

Park położony jest w urokliwym zakątku Wielkopolski – na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego – co zapewnia wypoczynek wśród cudownego, zielonego krajobrazu. Do dyspozycji gości jest pole piknikowe, wspaniałe miejsce do relaksu, wspólnego posiłku i zabawy, oraz DELI Cafe&Bar i DELI Sklepik.

Na terenie DELI Park można zorganizować urodziny, imprezy firmowe, wycieczki, zielone szkoły oraz imprezy o charakterze kulinarnym, takie jak Festiwal Dyni czy Święto Pszczoły.

Zdecydowanie polecamy Festiwal i to miejsce na naszym szlaku kulinarnym.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela: 11:00-18:00

Kontakt

DELi PARK Józef Sadłocha Sp. z o.o.

ul. Poznańska 1,

62-060, Trzebaw

tel. 797 992 720
mail: s.stefaniak@delipark.pl

www.delipark.pl

Pozostałe miejsca na szlaku