55

Gmina Swarzędz

Piekarnia – Cukiernia „Natura”

Kalendarium

Piekarnia – Cukiernia „Natura”

„Chleb towarzyszy ludzkości od kilku tysięcy lat, jest jednym z podstawowych produktów na naszych stołach. Wiąże się z nim wiele historii oraz tradycji. Chleb to nie tylko smak czy zapach, ale również emocje, pewna tradycja wypieku czy kultura jedzenia.”  – Zbigniew Piskorski.

Piekarnia „Natura” to marka, która na rynku poznańskim działa już od blisko dwudziestu lat. Najważniejszą jej misją jest dostarczanie Państwu świeżego pieczywa wypiekanego z użyciem naturalnych składników. Prócz wysokiej jakości chleba i innych wypieków oferują wybór rozmaitych słodkości, dostarczanych przez cukiernię H. P. Piskorska.

„Natura” słynie też ze swoich certyfikowanych Rogali Świętomarcińskich. Jako pierwsi uruchomili sklep internetowy z wysyłkową sprzedażą rogali na całą Polskę, a nawet za granicę. Rogale wypiekane przez „Naturę” trafiają co roku do kilkudziesięciu tysięcy smakoszy na całym świecie.

Misją Piekarni „Natura” jest też promowanie niszowych i lokalnych produktów spożywczych.  Współpracuje ona z wieloma regionalnymi dostawcami, a w sklepach „Natury” można kupić zdrową, ekologiczną i certyfikowaną żywność.

Piekarnia jest też znana z produkcji lodów naturalnych, a w swojej ofercie ma smaki tak unikalne jak mascarpone z malinami, pistacjowe lub szparagowe.

Piekarnia „Natura” jest częścią Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska.

„Jedz w zgodzie z Naturą”.

 

Kontakt

Piekarnia – Cukiernia „Natura”

ul. Poznańska 99A,
62-006 Kobylnica
Tel.: 61 81 54 843

www.piekarnia-natura.pl

Pozostałe miejsca na szlaku