66

Gmina Komorniki

Restauracja Figa

Kalendarium

Restauracja FIGA

Plewiska to miejscowość tuż za granicami Poznania. Przysłowiowy rzut beretem. I właśnie w Plewiskach możemy znaleźć się w miejscu, w którym zdecydowanie przeżyjemy niezapomniane, pyszne chwile w miłej atmosferze!

To Restauracja Figa, która oferuje – zgodnie ze swoim motto – „najlepsze smaki pod słońcem”.

Kuchnia tego lokalu oparta jest na naturalnych składnikach, a ich świeżość i smak są dla właścicieli najważniejsze. Karta menu zmienia się razem z porami roku, zaś dania oparte są na sezonowych produktach. Pod bacznym okiem Szefa kuchni – Bartosza Turowskiego powstają potrawy będące ucztą dla podniebienia i dla oczu. Można znaleźć tu przysmaki kuchni wielkopolskiej jak i światowe rarytasy.

Figa to również imprezy zamknięte. Sala restauracyjna, oraz sala taneczna przystosowane są do organizacji szkoleń, konferencji jak również rodzinnych imprez okolicznościowych.

W będącej elementem obiektu winiarni Figa, można postawić pierwsze sommelierskie kroki. Ale wytrawni znawcy znajdą tutaj także butelkę wartą ich zainteresowania. Sklep z winami oferuje wiele win z różnych zakątków świata.

Figa posiada także 10 stylowo urządzonych, przytulnych pokoi z łazienkami. Każdy pokój udostępnia gościom Wi-Fi oraz TV satelitarną. Poczucie bezpieczeństwa gości to także bezpłatny, monitorowany parking. Obfite i różnorodne śniadania i ta niezwykle serdeczna atmosfera powinny być impulsem do wielokrotnego odwiedzenia tego hotelu.

Zdecydowanie Figa zasługuje na swoje ważne miejsce na naszym kulinarnym szlaku.

Polecamy.

Kontakt

Restauracja Figa

ul. Grunwaldzka 512

62-064 Plewiska

tel. 61 8617475

kom: 601 174 749

info@figarestauracja.pl

witryna internetowa

godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 21.00

sobota godz. 12.00 – 21.00

niedziela 12.00 – 20.00

Facebook

Pozostałe miejsca na szlaku