38

Gmina Pobiedziska

LoveLas

Kalendarium

LoveLas

Gospodarze LoveLas z Tuczna w taki oto sposób zachęcają do odwiedzin tego niezwykłego miejsca:

„Natura wzywa. Uciekaj z miasta! Przyjedź do kawiarni LoveLas odprężyć się i pooddychać czystym powietrzem (póki jeszcze jest). Zwolnij, odpocznij, nakarm ciało i duszę. Czuj się jak u siebie.”

Nowa klimatyczna kawiarnia w Tucznie pod Poznaniem. Ptaszki śpiewają, a powietrze pachnie świerkami i latem. Jeśli kochacie przyrodę i las, zajrzyjcie do LoveLas – kawa i lody pośród przyrody.

Parzą najlepszą kawę w sercu Puszczy Zielonki. Kręcą dla Was lody w weekendy, a w lipcu i sierpniu codziennie. Mają też pyszne ciasta domowej roboty (wiecie, „takie nie za słodkie”), orzeźwiające lemoniady i smoothies, a wodę za free.

W ofercie LoveLas znajdziecie też tarty na słono i tradycyjne wytrawne quiche, w przygotowanie których gospodarze wkładają całe serce. W menu znajdziecie również dania bezglutenowe i wegańskie. Do tego piwa kraftowe, świetne wina i kultowe wakacyjne drinki na bazie prosecco i martini.

Załoga kawiarnii zbudowała to miejsce siłą własnych rąk i wyszło im dokładnie tak, jak to sobie wymarzyli. Podkreślają, że otaczają ich dobrzy, świadomi ludzie, z którymi prowadzą cykliczne akcje sprzątania lasów Puszczy Zielonki i terenów wokół tutejszych jezior.

LoveLas organizuje kameralne koncerty i energetyczne DJ sety. Kawiarnia jest Bike Friendly, a gospodarze uwielbiają zwierzęta. Ich goście powtarzają, że jest tam mega klimatycznie. Ale najlepiej jak wpadniecie na kawę i przekonacie się sami.

Polecamy!

 

Kontakt

LoveLas
ul. Leśna 2
Tuczno

Tel: 606 359 674

Facebook

 

 

Pozostałe miejsca na szlaku