21

Gmina Buk

„Harmony Farm” Gospodarstwo Agroturystyczne

Kalendarium

„Harmony Farm” Gospodarstwo Agroturystyczne

 

Od 2003 roku Pani Barbara i Marek Suligowie prowadzą działalność związaną z agroturystyką. Pan Marek to kilkukrotny Mistrz Polski w jeździe konnej „Western”. Zajmuje się osobiście ośrodkiem jeździeckim, oferuje lekcje jazdy konnej indywidualne, grupowe oraz organizuje obozy letnie oraz zimowe. Z zajęć mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Działa tu także pensjonat dla koni.

W 2019 roku Państwo Suligowie uruchomili kuchnię, w której dominuje tradycyjna kuchnia polska, a powodem do prawdziwej dumy są domowe wypieki (dostępne także na wynos). Powstały także 2 sale na imprezy okolicznościowe stąd gospodarze są w stanie organizować przyjęcia wszelkiego rodzaju – chrzciny, komunie, wesela, rocznice ślubu a także klimatyczne ogniska.

Można tu także spokojne spędzić weekend na wsi. Piękny,  dworkowy dom mieści 6 pokoi noclegowych z łazienkami dla gości.

Lokalizacja Harmony Farm 30 km na południowy zachód od Poznania jest idealna dla spragnionych odpoczynku w sielankowej atmosferze, z dala od gwaru miasta.

Polecamy.

Kontakt

„Harmony Farm” Gospodarstwo Agroturystyczne

Szewce, ul. Bukowska 40A

64-320 Buk

Tel.: 693-140-756

harmony.farm@wp.pl

www.harmonyfarm.pl

Pozostałe miejsca na szlaku