8

Gmina Suchy Las

3 kolory

Wideo
Kalendarium

Restauracja 3 kolory

 

Dla rodziny, dla biznesu
3 Kolory, wiele podniebień
Restauracja znajduje się przy ul. Obornickiej w Suchym Lesie, najważniejszej trasie wylotowej z Poznania w kierunku miejscowości nadmorskich. W okolicy znajduje się dużo przedsiębiorstw i domów jednorodzinnych, więc  oferta restauracji  jest nastawiona głównie na lunche biznesowe, obiady i imprezy rodzinne.
Lokal utrzymany jest w nowoczesnym stylu. Goście mogą liczyć na profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę niezależnie od tego czy wpadli na kawę, lunch czy obiad.
W sezonie letnim dostępny jest  klimatyczny ogródek na zewnątrz restauracji, aby goście mogli cieszyć się znakomitym posiłkiem na świeżym powietrzu.

Smacznie i ekologicznie
Ukłon w stronę natury
Restauracja 3 Kolory w Suchym Lesie jest wiodącą marką Grupy ABC Kuchni. To gwarancja świeżych i pożywnych dań, przygotowanych z najlepszych produktów od lokalnych dostawców. Grupa ABC Kuchni jest  uznanym producentem żywności. Wszystko co ląduje na talerzu pochodzi z  własnej pracowni.
W ofercie są tradycyjne domowe obiady w nowoczesnej odsłonie, pyszne desery, owocowe i warzywne soki, koktajle oraz rewelacyjne lody naturalne. Menu jest zmienne, gdyż w dużej części oparte jest na produktach sezonowych.
Słyną z Kaczki po poznańsku, pysznych pierogów własnej produkcji, chrupiących podpłomyków i w szerokim asortymencie wykwintnych zestawów zimnych zakąsek. Od kilku lat olbrzymim powodzeniem cieszą się  potrawy pasteryzowane serwowane w słojach. Ich asortyment systematycznie się powiększa

Catering wszechstronny
Dla firm i klientów indywidualnych
Catering to bardzo wszechstronne pojęcie. To, co  wyróżnia 3 Kolory wśród innych firm cateringowych to fakt, że tą wszechstronność zaspokajają  całkowicie. Jeśli chcesz ich  zapytać o to czy coś zrobią – to odpowiadają – tak, zrobimy!

3 Kolory zapewniają  kompleksową usługę: spersonalizowane menu, aranżacja stołów i bufetów, obsługa kelnerska i barmańska, sprzęt cateringowy, pełna logistyka. Korzystają z nowoczesnego sprzętu gastronomicznego oraz niezależnej floty samochodów dostawczych z chłodniami. Działają  na terenie całej Polski.

Jakość potwierdzona referencjami
Jak to się dzieje, że przygotowane przez 3 Kolory  stoły z posiłkami, wyglądają tak fantastycznie?  To zasługa grupy fachowców , którzy stanowią doświadczony zespół pasjonatów kulinarnych a także nieustannie śledzą i wprowadzają nowe trendy i technologie w gastronomii do swoich usług.

Restauracja cyklicznie  poszerza ofertę o niebanalne elementy wystroju i nowe produkty kulinarne. Stawiają na innowacje oraz najwyższą jakość żywności i obsługi. Zaufało im już wielu klientów z całej Polski.

3 Kolory i Grupa ABC Kuchni  miała przyjemność i zaszczyt obsługiwać wystawców i ich gości Krajowej Izby Gospodarczej na jednych  z największych targów spożywczych  Sial w Paryżu.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 11.00 – 18.00
Sobota – niedziela: 12.00 – 18.00

UWAGA !
Dostępna oferta na wynos i z dowozem.

Kontakt

3 kolory

ul. Obornicka 55a

62-002 Suchy Las

tel.: +48 602 125 033

www.3-kolory.pl

Pozostałe miejsca na szlaku